web builderParvega Grup Kurumsal

Parvega Internatioanal İstanbul'da 2018 Yılında Kurulmustur. Biz Parvega Group olarak Kocasinan / Kayseri de Hizmetlerimize Başladık.
Türkiye Geneli Gerekli Eğitimleri İle Distiribütörlükler Verilecek

Herkesin güvenle tüketebileceği Gereken Tüm Sertifikalar Alınarak, doğal gıda takviye ürünleri ile Hizmet vermek amacı ile yola çıkmıştır. Kaliteli ürünleri ile Sağlıklı yaşamı hedefleyen insanlara ulaştıran PARVEGA Internatioanal, ticari faaliyetini bugün İstanbul ’daki merkez tesislerinde sürdürmektedir.

Kaliteli Ürünleri Ve Çalışma Sistemi Sayesinde Uygun Fiyatları ve Gelişmiş İş Fırsatları Sayesinde Hem Sağlıklı Ürün Kullanımı Hemde Kazanç Sistemi ile Yüksek Gelir İmkanı Sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Takımımızı ve kendimizi sürekli geliştirmek takımımızın beklentileri en üst seviyede karşılamak ve onlar için faydalı olabilmek.Güçlü iletişim ağımız ile Takımımızı buluşturabılmek ve kendi Aramızda oluşan ağ kurma değil öncelikle bağ kurma sadakatini sağlayabilmek.

Türkiye nin 7 bölgesi dünyanın 7 kıtasında gerek eğitim desteğini sağlayarak her geçen gün büyüyen büyüdükçe gelişen bir organizasyona sahip olmak.Bununla birlikte insanların sağlık kalitesi ni arttırmak kazançlarını katlamak ve hayatlarında network ün bir yaşam tarzı olduğunu onlara benimseterek en çok tercih edilen LİDER TAKIM kadrosu olmak.

VİZYONUMUZ

Takımımızın ulusal ve uluslararası vizyonda etkinliğini ve verimliliğini göstermek.Kendi takım planlarımız ile sürekli gelişmek,sektörün öncülüğünü yapmak yapmak Türkiye ve dünyanın en güvenilir saygın,En başarılı takımları arasında olmak.

Teknoloji

Tecrübe

Mobirise

Güçlü Ekip

Güçlü Ürünler

Tecrübeli Ekip

2000 Yılından Günümüze Oluşan Tecrübemiz ile Kurulduk

İleri Teknoloji

Tüm Ürünlerimiz İleri Teknolji İle Üretilmektedir. 

Etkili Ürünler

Ürünlerimizin Yelpazemiz ve İçeriği ile Etkili Sonuçlar.

Parvega Fırsatlar Dünyasına Hoşgeldiniz..

Hemen Üye Olunuz

Adres

Fevzi oğlu mah 39 sok
No 18 Kocasinan / Kayseri 

Telefonlarımız

Tel : 0 555 178 27 59
Tel : 0 530 282 41 88
Tel : 0 543 568 45 20
Tel : 0 532 722 65 62